Samsung Galaxy Watch Ultra 2 Special Edition SA.L715SUBS.LTE LTE 47 mm Zwart / Zwart
De Samsung Special edition is uitgerust met een speciale schakel- of milanese horlogeband en exclusief verkrijgbaar bij Juweliers. Het horloge wordt geleverd in een "Special edition" horlogedoos incl. de reguliere horlogeband zodat u altijd nog kunt wisselen van uiterlijk.
Neem contact met ons op voor de levertijd.
Bij aankoop van dit horloge kunt u €200,- Kassakorting ontvangen. Hiervoor gebruikt u de code "SAMSUNG200" tijdens het afrekenen.
Productomschrijving: Samsung Galaxy Watch Ultra 2 Special Edition SA.L715SUBS.LTE LTE 47 mm Zwart / Zwart
De Samsung Galaxy Watch Ultra 2 Special Edition is een geavanceerd polshorloge dat perfect is voor zowel dagelijks gebruik als avontuurlijke activiteiten. Met een elegante zwarte afwerking en een diameter van 47 mm is dit horloge zowel stijlvol als functioneel, geschikt voor iedereen.
Dit horloge heeft een IP68-certificering, wat betekent dat het volledig stofdicht en waterdicht is. Je kunt het dus zonder zorgen dragen tijdens het sporten, douchen of zelfs zwemmen tot 5 ATM. De robuuste constructie zorgt ervoor dat het bestand is tegen de uitdagingen van het dagelijks leven.
Kernfuncties
- Unisex ontwerp: Geschikt voor zowel mannen als vrouwen.
- Geavanceerde technologie: Geniet van LTE-connectiviteit voor een naadloze ervaring zonder je smartphone.
- Stijlvolle uitstraling: De zwarte kast en band geven een moderne en tijdloze look.
- Water- en stofdicht: Ideaal voor actieve gebruikers die geen compromissen willen sluiten.
Met de Samsung Galaxy Watch Ultra 2 Special Edition haal je niet alleen een horloge in huis, maar ook een veelzijdige smartwatch die je helpt bij het bijhouden van je gezondheid en activiteiten. Maak een weloverwogen keuze en ervaar de perfecte combinatie van stijl en functionaliteit.
Dit product heeft nog geen reviews, daarom tonen we onze algemene reviews
Samsung Galaxy Watch Ultra 2 Special Edition SA.L715SUBS.LTE LTE 47 mm Zwart / Zwart